3 000 ₴
2 499 ₴
Крісло Ranger FC-95200S із столиком - класичний вибір для риболовлі та відпочинку на природі, який також ідеально підходить для використання на дачі, у лісі та інших місцях.
Рибалки особливо цінують цю модель за наявність безлічі кишеньок на лівому підлокітнику для рибальських принад, а також за можливість розмістити наживку та інше на столику під правою рукою.
Це крісло виглядає компактно, але водночас має міцну конструкцію, яка не дозволяє ніжкам провалюватися в ґрунті, забезпечуючи комфортний відпочинок.
Виготовлене з алюмінієвих труб, воно стійке та надійне, не піддається корозії, що є великою перевагою порівняно зі сталевими аналогами.
Сидіння цього крісла дуже зручне, а невелика спинка добре підтримує ваше положення, дозволяючи максимально розслабитися.
Тканинні підлокітники та кишені можуть бути зняті за допомогою липучок. Відпочинок на пікніку або на дачі з цим кріслом зі столиком стане справжнім задоволенням.
Характеристики:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- колір: тканина - зелений, каркас - сірий, стільниця - сірий;
- рама: алюмінієва труба Ø 25 мм
- стільниця: алюміній
- розмір в розкладеному вигляді: 87х49х81 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 86,5х50х15 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 34,5х47 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 46 см;
- висота спинки: від сидіння 41 см;
- розмір відкидного столика: 36х25,5 см (ГхШ)
- вага: 3,5 кг;
- навантаження: 160 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 490 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |