1 400 ₴
1 089 ₴
Крісло складане Ranger Compact Hike 207 - це новітнє слово в компактності та легкості. Якщо ви любите піший туризм, але не хочете тягнути великі крісла або не маєте на це місця в авто, то ця модель стане вам у пригоді.
Основні переваги - компактні розміри та невагомість. У складеному вигляді крісло легко поміщається у вашому рюкзаку, що дозволяє використовувати його як для кемпінгу, так і для туристичних походів, не заважаючи вашому відпочинку.
Каркас виготовлений зі сталевих труб діаметром 12-15-19 мм з товщиною 1,2 мм, що забезпечує надійність і стійкість конструкції, розрахованої на навантаження до 100 кг.
Крісло легко і швидко розкладається без необхідності додаткової фіксації. У комплект входить чохол, який можна використовувати як сумку для зручності перенесення.
Унікальна висока та широка спинка з підголівником забезпечить вам максимальний комфорт, дозволяючи повністю розслабитися. Верхня частина спинки має подушку з м'яким наповнювачем для додаткового комфорту.
Крісло виглядає стильно та яскраво, виконане в приємних кольорах, що дозволить вам виділитися на відпочинку.
Характеристика:
– тканина крісла: поліестер 600D;
– чохол з тканини поліестер 600D;
– колір: тканина – сірий, червоний, каркас – червоний, чорний;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 12-15-19 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 103,5х60х58 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 44,5х12х15,5 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 33х33-55 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 46 см;
– висота спинки: від сидіння 73 см;
– вага: 2,2 кг;
– навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 730 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |