1 500 ₴
1 189 ₴
Розкладне крісло Ranger River займає дуже мало місця у складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю чи природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки перешкоджають провалюванню крісла в ґрунті під навантаженням людини, що є дуже зручним під час відпочинку. У крісла зручні підлокітники з підсклянником, в який можна покласти як склянку з улюбленим напоєм, так і потрібні речі під рукою. Крісло легко складається до компактних розмірів і має чохол з плечовим ременем для зручності перенесення. Колір крісла ідеально пасує до іншої туристичної екіпіровки і гармонійно вписується у природну атмосферу.
Розкладне крісло Ranger River придатне для риболовлі, полювання, використання на дачі, а також для відпочинку на березі водойми або в лісі - ось основні сфери його застосування. Придбавши розкладне крісло Ranger, ви забезпечите собі комфортний відпочинок. Це міцне, стійке крісло припаде до душі всім членам вашої сім'ї.
Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини 210D;
- колір: тканина - темно-зелений, каркас - сірий;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 16 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 84х54х80 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 92х12х13 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 46х53 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 41,5 см;
- висота спинки: від сидіння 50,5 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 415 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |