



2 100 ₴
1 899 ₴
Крісло для риболовлі Ranger Fisherman Light є ідеальним вибором для будь-якого рибалки. Основна перевага полягає у тому, що можна регулювати висоту кожної ніжки, щоб крісло розташовувалося рівно на будь-якій нерівній поверхні. Крісло має міцну сталеву конструкцію, але спинка не регулюється. Ви зможете кріпити на нього обважування та інші пристосування для риболовлі.
Це чудове поєднання ціни та комфорту, оснащене м'якими накладками на труби каркасу. Крісло можна використовувати для відпочинку на природі, на дачі або у дворі. Воно компактно складається для зберігання і транспортування, а також має ручку збоку для зручного перенесення.
Характеристики:
- тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно-зелений;
- каркас: сталева труба Ø22мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 69-78х67х49 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 70х15х54 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 42х47 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 28-31, 37-39 см;
- висота спинки: від сидіння 50 см;
- розмір висувних ніжок: 10 см;
– товщина наповнювача: 2 см-крісло, 6 см-подушка;
- вага: 4,5 кг;
- навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Висота сидіння стільця | 540 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |