5 000 ₴
Крісло для риболовлі і відпочинку Ranger Power SL-109 - велике та широке, призначене спеціально для любителів коропової ловлі. Однією з його основних переваг є можливість регулювання висоти кожної ніжки, щоб забезпечити рівне розташування крісла на будь-якій нерівній поверхні. Стійкість ніжок забезпечується збільшеною площею, що перешкоджає їх зануренню в грунт, що є дуже зручним під час відпочинку. Конструкція з міцної сталі розрахована на великі навантаження до 150 кг.
Спинка крісла регулюється під будь-яким кутом, що дає змогу використовувати його як розкладачку. Благодаря кріпленню тканини за допомогою болтів, можна легко зняти її для прання, а також без проблем кріпити різноманітні аксесуари для риболовлі або відпочинку. Це крісло ідеально підходить для відпочинку на природі, на дачі або в саду. Воно компактно складається для зберігання і транспортування. До того ж, в підголівнику є додаткова вставка-подушка з м'яким наповнювачем.
Широкі п'ятаки ніжок забезпечують додаткову стійкість - діаметр ніжок становить 9 см, що унеможливлює їх занурення в землю або пісок.
Характеристики:
– тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м’яким наповнювачем;
– колір тканини: зелений, чорний;
– розмір в розкладеному вигляді: 58х80х94 см;
– висота спинки: 60 см;
– розмір сидіння: 49х46 см;
– висота сидіння: від підлоги – 38-50 см;
– висувні ніжки: 10 см;
– розмір упакованого крісла: 73х20х70 см (ВхГхШ);
– навантаження: 150 кг;
– вага: 7,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 800 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |