3 049 ₴
Крісло Ranger Comfort SL-110 - ідеальний вибір для рибалки та любителів відпочинку на природі, оскільки воно дозволяє регулювати висоту та нахил кожної ніжки, щоб забезпечити стабільність на нерівних поверхнях. Крім того, спинку можна регулювати за бажанням, опускаючи її до положення лежачи, що дозволяє використовувати крісло як розкладачку. М'який наповнювач забезпечує комфортні відчуття під час відпочинку.
Крісло кріпиться за допомогою болтів, що дозволяє легко закріпити на підлокітниках різноманітні аксесуари для риболовлі, а також легко зняти тканину для прання. Нижня частина спереду посилена додатковими трубками, що забезпечує витримку великих навантажень.
Каркас виготовлений зі сталевих трубок діаметром 19-22 мм. П'ятаки на ніжках мають діаметр 9 см, що забезпечує додаткову стійкість. Спинка регулюється за допомогою фіксаторів-засувок, що є більш зручним в порівнянні з фіксаторами-закрутками.
Це крісло пропонує відмінне поєднання ціни та комфорту. Воно оснащене м'якими накладками на труби каркаса і має строгий темно-зелений колір. Компактно складається для зберігання і транспортування, а також має зручну ручку для перенесення в складеному вигляді, що робить чохол непотрібним.
Характеристики:
- тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно-зелений;
- каркас: сталева труба Ø22мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 87-96х48х45 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 16х59х56 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 48х45 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 31-40 см;
- висота спинки: від сидіння 56 см;
- розмір висувних ніжок: 10 см;
- розмір упаковки: 58х18х61 см (ВхГхШ);
- вага: 5,9 кг;
- навантаження: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 560 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |