1 100 ₴
999 ₴
Крісло-розкладачка Ranger Compact Hike 206 - це найновіша компактна та легка модель, яка ідеально підходить для пішого туризму або відпочинку в природі. Якщо вам подобаються піші походи або ви шукаєте зручне і компактне крісло для відпочинку, то ця модель стане вам у пригоді.
Основні переваги цієї моделі - її компактні розміри та невелика вага. У складеному вигляді крісло з легкістю поміщається у вашому рюкзаку, що робить його ідеальним для кемпінгу або туристичних походів. Каркас виготовлений зі сталевих труб діаметром 12-15-19 мм, що робить конструкцію надійною і стійкою, здатною витримати навантаження до 100 кг.
Розкладання крісла відбувається швидко і легко, без необхідності в додатковій фіксації. Коли ви зібрали каркас, просто надягніть тканину крісла, і все готово. Цей процес займає лише хвилину. Металеві трубки з'єднані еластичним шнуром, що робить неможливим неправильне збирання крісла.
Крім того, в комплект входить чохол, який можна використовувати як сумку, прикріпивши його до низу крісла. Чохол має ручки для зручного перенесення і спеціальне кріплення для карабіна, щоб закріпити його на поясі або рюкзаку.
Сидіння в кріслі Compact Hike 206 надзвичайно зручне, ви захищені від бокового вітру, і виглядає воно дуже стильно, завдяки приємним кольорам та яскравому контуру.
Характеристика:
– тканина крісла: поліестер 600D;
– чохол з тканини поліестер 600D;
– колір: тканина – сірий, червоний, каркас – червоний, чорний;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 12-19 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 62,5х55х55 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 35,5х10х13 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 28,5х27-44 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 31 см;
– висота спинки: від сидіння 62,5 см;
– вага: 1,5 кг;
– навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 440 мм |
| Глибина стільця | 285 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 625 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |