Каркас складного крісла Ranger SL 751 виготовлений із сталевих труб і не має жорсткої фіксації, що надає йому додаткової м'якості. Конструкція крісла надійна й стійка. Розкладання крісла відбувається практично автоматично і не потребує додаткової фіксації. У складеному вигляді воно дуже компактне й не займає багато місця, що робить його зручним для транспортування. До комплекту входить чохол з тканини з плечовим ременем для зручності перенесення.
М'які підлокітники з тканини забезпечують комфортне розташування рук без напруги. У правому підлокітнику вшитий спеціальний підскалезничек. Вся площа сидіння м'яка завдяки спіненому наповнювачу. Це крісло дуже просторе - навіть людина чималенької статури може відпочивати в ньому з комфортом.
Характеристики:
— Тканина крісла: поліестер 600D;
— чохол із тканини 210D;
— колір: тканина - синій, чорний, сірий, каркас - сірий;
— рама: сталева труба, Ø 19 мм, порошкове фарбування;
— розмір у розкладенному вигляді: 111х53х86 см (ВхГхШ);
— розмір у складеному вигляді: 97х20х20 см (ВхГхШ);
— розмір сидіння: 48х63 см (ГхШ);
— висота сидіння: від підлоги 46 см;
— висота спинки: від сидіння 66 см;
— вага: 4 кг
— навантаження - 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 660 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |