1 500 ₴
Найменший, але дуже зручний і практичний - стіл Plain. Він стане надійним помічником під час будь-якої подорожі, виїзду на природу або на риболовлю. Потрібно дуже мало місця для зберігання цього столу, він може завжди лежати в багажнику легкового автомобіля і не буде перешкоджати. Стіл складається навпіл, перетворюючись на невелику валізу, яка знаходиться в чохлі і захищається від пошкоджень.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДВП з покриттям, що захищає від вологи. Це дуже практичний варіант для використання на лодці.
Легкий, зручний і стійкий стіл також може регулюватися по висоті у двох положеннях.
Характеристики:
- рама столу: алюміній Ø22 мм, ширина профілю- 33 мм;
- колір столу: сірий;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 3,3х45х60 см (ВхГхШ);
- висота столу: 1-е положення - 27 см; 2-е положення - 60 см;
- розмір столу в складеному вигляді: 7х46х32 см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 40 кг;
- вага столу: 2,7 кг.
Комплектується чохлом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 65 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 65 мм |
| Висота в складеному вигляді | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 660 мм |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал сидіння | Полиэстер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | True |