2 759 ₴
Стіл тумба Ranger ТА-519 Rcase - це практично ваша кухня під відкритим небом. Двосекційна полиця закритого типу ідеально підходить для зберігання продуктів, посуду та одягу. Полиця виготовлена з непромокаючої і дуже міцної тканини. Кожна секція оснащена блискавкою та має доступ з обох сторін, що забезпечує легкий доступ до всього необхідного. Для збереження форми полиці на дно вкладаються пластикові плити. З боків є по три кишені для столових приборів та інших необхідних дрібниць.
При необхідності тумбу можна відстебнути і прати. Стіл легко складається і розкладається. У складеному вигляді він нагадує валізу з ручкою, що дуже зручно для транспортування. Крім того, в комплекті йде чохол для додаткового захисту.
Нижня частина стільниці посилена металевими перемичками для більшої міцності. Щоб стіл не складався самостійно, передбачені спеціальні фіксатори. Для стабільності на нерівних поверхнях є ломберні петлі на ніжках.
Висоту столу можна регулювати в двох положеннях. Ця модель столу стане незамінним елементом вашого відпочинку на природі.
Характеристики:
- чохол: поліестер 600D;
- колір чохла: синій, сірий;
- полка: поліестер 600D, пластик;
- розмір полиці в розкладеному вигляді: 34х50х100 см (ВхГхШ)
- рама столу: алюміній Ø22 і Ø25 мм;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 4х60х120 см (ВхГхШ);
- висота столу: 1-е положення - 53 см; 2-е положення - 69 см;
- розмір столу в складеному вигляді: 8х60х60 см (ВхГхШ);
- навантаження на стільницю: 30 кг;
- вага комплекту: 9,2 кг.
Стіл тумба Ranger ТА-519 Rcase - це практично ваша кухня під відкритим небом. Двосекційна полиця закритого типу ідеально підходить для зберігання продуктів, посуду та одягу. Полиця виготовлена з непромокаючої і дуже міцної тканини. Кожна секція оснащена блискавкою та має доступ з обох сторін, що забезпечує легкий доступ до всього необхідного. Для збереження форми полиці на дно вкладаються пластикові плити. З боків є по три кишені для столових приборів та інших необхідних дрібниць.
При необхідності тумбу можна відстебнути і прати. Стіл легко складається і розкладається. У складеному вигляді він нагадує валізу з ручкою, що дуже зручно для транспортування. Крім того, в комплекті йде чохол для додаткового захисту.
Нижня частина стільниці посилена металевими перемичками для більшої міцності. Щоб стіл не складався самостійно, передбачені спеціальні фіксатори. Для стабільності на нерівних поверхнях є ломберні петлі на ніжках.
Висоту столу можна регулювати в двох положеннях. Ця модель столу стане незамінним елементом вашого відпочинку на природі.
Характеристики:
- чохол: поліестер 600D;
- колір чохла: синій, сірий;
- полка: поліестер 600D, пластик;
- розмір полиці в розкладеному вигляді: 34х50х100 см (ВхГхШ)
- рама столу: алюміній Ø22 і Ø25 мм;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 4х60х120 см (ВхГхШ);
- висота столу: 1-е положення - 53 см; 2-е положення - 69 см;
- розмір столу в складеному вигляді: 8х60х60 см (ВхГхШ);
- навантаження на стільницю: 30 кг;
- вага комплекту: 9,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 80 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 660 мм |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал сидіння | Полиэстер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | True |