1 300 ₴
Стіл Ranger Compact Hike 205 - це ідеальне рішення для різноманітних ситуацій, де потрібен зручний та компактний стіл. Завдяки своїм компактним розмірам, він легко поміщається у рюкзак. У розкладеному стані цей стіл стає досить великим і зручним, щоб прийняти компанію з 3-4 осіб. Він буде незамінним помічником під час подорожей, прогулянок у парку, велосипедних поїздок, відпочинку на пляжі, а також для риболовлі та мисливства, легко поміщаючись у човні.
Стільниця цього столу виготовлена з міцного поліестеру Оксфорд, що забезпечує водонепроникність та довговічність. Для більшої стійкості і запобігання провисанню тканини, всередині розміщені ребра жорсткості.
Каркас столу виготовлений з легкого авіаційного алюмінію, що робить його дуже міцним і довговічним. Не потребує спеціального догляду, достатньо просто протирати ганчіркою, і він буде виглядати як новий.
Процес складання та розкладання столу дуже простий і швидкий, його зможе зібрати будь-хто. Просто витягніть його з чохла, розкрийте конструкцію та зафіксуйте профіль в спеціальних пазах, а потім приєднайте стільницю. У стільниці є дві бічні кишені, куди можна покласти різні дрібниці або телефон, що дуже зручно під час походів.
Максимальне навантаження на стіл - 25 кг. Комплектується чохлом для зручного транспортування.
Характеристики:
– рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
– колір столу: чорний, сірий;
– розмір стільниці в розкладеному вигляді: 51х55х74 см (ВхГхШ);
– розмір столу в складеному вигляді: 75х8х7см (ВхГхШ);
– навантаження на стіл: 25 кг;
– чохол у комплекті;
– вага столу: 1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 70 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 660 мм |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал сидіння | Полиэстер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | True |