


900 ₴
699 ₴
Модель столика Mod відрізняється своєю компактністю та практичністю, що робить його незамінним помічником у будь-яких поїздках, відпочинку на природі, відвідуванні пляжу або риболовлі. Цей стіл має невеликі розміри, і його зберігання займає мінімально можливе місце, що дозволяє зручно розмістити його в багажнику автомобіля без зайвих перешкод. Він легко складається навпіл, перетворюючись на невелику валізку.
Стільниця цього столика виготовлена з ламінованого ДВП, яке має покриття для захисту від вологи. Це робить його особливо практичним для використання на човні.
Характеристики:
- ширина профілю: 3,3 см;
- колір столу: сірий;
- розмір столу в розкладеному вигляді: 25х40х60 см (ВхГхШ);
- розмір столу в складеному вигляді: 4,5х41х31 см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 30 кг;
- вага столу: 1,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 310 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 45 мм |
| Висота в складеному вигляді | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 660 мм |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал сидіння | Полиэстер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | True |