2 700 ₴
2 299 ₴
Усі ми любимо відпочивати на свіжому повітрі, особливо коли маємо можливість переночувати під відкритим небом. Ми раді представити намети від ТМ Ranger, які стануть надійними помічниками для активного відпочинку. Намет Ranger Scout 3 призначений для трьох дорослих осіб і відрізняється простотою у складанні, що робить його доступним навіть для новачків.
Намет має два шари, що забезпечує захист від дощу і перегрівання на сонці. Ми використали високоякісну та міцну тканину поліестер 190Т для виготовлення намету Ranger Scout 3, яка є легшою та міцнішою і майже не розтягується при контакті з водою і не псується від ультрафіолетових променів, що забезпечує його довговічність.
Внутрішній шар намету оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою, а вхід в спальне відділення можна закрити або відкрити за допомогою москітної сітки в залежності від потреби. У наметі є кишеня для різноманітних дрібниць і петля для підвішування ліхтаря.
Щоб спростити процес складання, по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, у які фіксуються дуги, що запобігає їхньому вислизанню. Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, що підвищує його водонепроникність, а всі шви проклеєні. Додатково по боках розташовані повітряні клапани для покращення циркуляції повітря.
Намет Ranger Scout 3 має водостійкість 2000 мм водяного стовпця. До комплекту входять мотузки та кілочки для додаткового натягування намету. Каркас виготовлений зі скловолокна товщиною 7,9 мм.
Намет Ranger Scout 3 також має тамбур, де можна розмістити речі, що зробить ваш відпочинок ще більш комфортним. При необхідності тамбур можна прибрати.
У комплекті: зовнішній та внутрішній тенти, 2 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 7,9 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: зелений, білий, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х210х210 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :117х195х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 12х13х60 см (ВхГхШ);
– вага: 3,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |