Усі ми любимо відпочивати на свіжому повітрі, особливо коли можна зупинитися на ніч. Ми раді представити намети від ТМ Ranger, які стануть відмінними помічниками для активного відпочинку. Намет Ranger Yellowstone 3 розрахований на трьох дорослих осіб і відрізняється простотою у складанні, що робить його доступним навіть для початківців.
Намет складається з одного шару, що забезпечує захист від дощу та перегрівання на сонці. Для виготовлення намету Ranger Yellowstone 3 ми використали високоякісну та міцну тканину поліестер 190Т, яка є легшою та міцнішою і майже не розтягується при зміні температури та контакті з водою. Внутрішній шар намету оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою, а вхід в спальне відділення забезпечений москітною сіткою, яку можна відстібнути для кращої вентиляції.
Щоб спростити процес складання, по краях намету розташовані пластикові вставки, у які фіксуються дуги, що запобігає їхньому вислизанню. Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, що підвищує водонепроникність намету. Водостікість намету складає 1200 мм водяного стовпця.
Для натягування намету в комплект входять мотузки та кілочки, а каркас намету виготовлений зі скловолокна товщиною 7 мм. Намет Ranger Yellowstone 3 має тамбур, який встановлюється на дуги та розтягується за допомогою мотузок, надаючи вигляд хатинки. В тамбурі зручно розмістити речі, які будуть надійно захищені від негоди, та зробити ваш відпочинок ще більш комфортним. Тамбур також оснащений прозорими вікнами для більшого проникнення світла всередину. При необхідності тамбур можна прибрати. Намет має приємний вигляд та виконаний у світлих кольорах, гармонійно виглядаючи на природі.
У комплекті: зовнішній та внутрішній тенти, 3 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 7 мм, сталь;
– тканина: поліестер 190Т;
– колір: синій;
– вологостійкість: 1200 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х90х210х210 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :130х183х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ);
– вага: 6,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 6.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 7 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 67 см |
| Висота в упаковці | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |