2 800 ₴
2 499 ₴
Всім нам подобається проводити час на свіжому повітрі, але особливо запам'ятовується відпочинок, коли ми можемо переночувати під відкритим небом. Ми раді представити намети від ТМ Ranger, які стануть надійними помічниками для активного відпочинку. Намет Ranger Scout 4 розрахований на чотирьох дорослих осіб і відрізняється простотою складання, що робить його доступним навіть для початківців.
Намет складається з двох шарів, що забезпечує захист від дощу та перегрівання на сонці. Для виготовлення намету Ranger Scout 4 використана високоякісна і міцна тканина поліестер 190Т, яка є легшою та міцнішою і майже не розтягується при контакті з водою і не псується від ультрафіолетових променів, що дозволяє подовжити строк його експлуатації.
Внутрішній шар намету додатково оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою. Вхід у спальне відділення забезпечений москітною сіткою, що може бути закрито тканиною або відстебнуто, залишаючи лише москітну сітку для кращої вентиляції. Усередині намету є карман для різноманітних дрібниць та петля для підвішування ліхтаря.
Щоб спростити процес складання, по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, в які фіксуються дуги, що запобігає їхньому вислизанню. Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, що підвищує водонепроникність намету. Водостійкість намету складає 2000 мм водяного стовпа.
Для натягування намету в комплект входять мотузки та кілочки, а каркас намету виготовлений зі скловолокна товщиною 8,5 мм. Намет Ranger Scout 4 має тамбур, де можна зручно розмістити речі, що будуть надійно захищені від негоди, зробивши ваш відпочинок ще більш комфортним. При необхідності тамбур можна зняти.
Комплектація: зовнішній та внутрішній тенти, 2 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 8,5 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: зелений, білий, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х210х240 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :117х195х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 15х15х67 см (ВхГхШ);
– вага: 4,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 240 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 67 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |