2 600 ₴
2 299 ₴
Усі ми любимо відпочинок на свіжому повітрі, але особливо цінуємо відпочинок з ночівлею. Ми раді представити вам намети від ТМ Ranger, які гарантовано стануть відмінними компаньйонами для активного відпочинку. Намет Ranger Camper 4 - це модель, розрахована на 4 дорослих осіб, і з його простотою складання справиться навіть початківець.
Намет складається з двох шарів, що забезпечує захист від дощу та перегрівання на сонці. Для виготовлення намету Ranger Camper 4 ми використали високоякісну та міцну тканину поліестер 190Т, яка майже не розтягується при змочуванні і не псується від ультрафіолетових променів, що продовжує строк його служби.
Внутрішній шар намету додатково оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою. Вхід у спальне відділення забезпечений москітною сіткою, яку можна відкривати та закривати за бажанням, для більшої зручності в різні погодні умови. Усередині є карман для розміщення дрібниць та петля для підвішування ліхтаря.
Щоб спростити процес складання, по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, куди вставляються дуги, що уникне їх випадкового вислизання. Зовнішній шар намету оброблений поліуретановим просоченням, що підвищує водонепроникність. Водостійкість намету складає 2000 мм водяного стовпа.
Для додаткового натягу намету в комплекті йдуть мотузки та кілочки, а каркас намету виготовлений зі скловолокна товщиною 8.5 мм. Намет Ranger Camper 4 має тамбур, який кріпиться на дуги та додатково розтягується за допомогою мотузок, створюючи зовнішній вигляд хатинки. У тамбурі можна зручно розмістити речі, які будуть надійно захищені від негоди, забезпечуючи вам ще більший комфорт під час відпочинку. При необхідності тамбур можна прибрати. Намет має привабливий зовнішній вигляд і виконаний у світлих кольорах, що гармонійно виглядатиме в природі.
Комплектація: зовнішній та внутрішній тенти, 2 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 8,5 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: сірий, білий, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х210х240 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :117х195х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 16х13х65 см (ВхГхШ);
– вага: 3,75 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.75 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 240 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 13 см |
| Ширина в упаковке | 65 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |