4 400 ₴
3 999 ₴
Усі ми любимо відпочинок на свіжому повітрі, але найбільше запам'ятовується відпочинок з ночівлею. Ми з радістю представляємо вам намети від ТМ Ranger, які гарантовано стануть надійними помічниками для активного відпочинку. Намет Ranger Tornado 5 - це найбільша модель, призначена для 5 дорослих осіб. Наявність двох входів, просторий тамбур і великі розміри намету - це головні переваги цієї моделі.
Намет складається з двох шарів, що забезпечує захист від дощу та перегрівання на сонці. Для виготовлення намету Ranger Tornado 5 використана високоякісна та міцна тканина поліестер 190Т, яка є легкою та майже не розтягується при змочуванні, а також не псується від ультрафіолетових променів, що забезпечує подовжений термін експлуатації.
Внутрішній шар намету оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою. Вхід у спальне відділення забезпечений москітною сіткою, яку можна відкривати чи закривати за бажанням, щоб не було занадто спекотно. Усередині розміщений карман для різноманітних дрібниць та петля для підвішування ліхтаря.
Для полегшення процесу складання, по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, куди фіксуються дуги, що запобігає їх випадковому вислизанню. Для кращої фіксації каркасу тамбура, знизу застосовується ремінь натягу.
Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, яке підвищує водонепроникність намету, а всі шви проклеєні. Водостійкість намету становить 2000 мм водяного стовпа.
Для додаткового натягу намету в комплекті йдуть мотузки та кілочки, а каркас намету виготовлений зі скловолокна товщиною 9,5 мм. Намет Ranger Tornado 5 має дуже великий тамбур, який кріпиться на дуги і додатково розтягується за допомогою мотузок. У тамбурі зручно розмістити речі, які будуть надійно захищені від негоди та забезпечать ваш відпочинок ще більшим комфортом. Тамбур додатково оснащений прозорими вікнами, завдяки чому усередині буде більше світла. При необхідності тамбур можна відчинити та використати як затишне місце від сонця на металевих стійках. Намет має привабливий вигляд і виконаний у світлих кольорах, гармонійно виглядатиме в природі.
Комплектація: зовнішній та внутрішній тенти, 3 дуги, металеві стійки, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 9,5 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: сірий, зелений, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:175х440х280 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :170х230х230 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ);
– вага: 8,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 280 см |
| Висота | 175 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 67 см |
| Висота в упаковці | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |