700 ₴
599 ₴
Якщо вам подобається відпочивати на свіжому повітрі, насолоджуючись тишею і розслабляючись, тоді гамак Ranger Oasis blue - саме те, що вам потрібно. Це ідеальний вибір для відпочинку та релаксації, який допоможе вам забути про буденні турботи та підняти настрій. Діти також люблять качатися в ньому, іноді навіть більше, ніж у садових гойдалках.
Тканинний бавовняний підвісний гамак дуже простий та зручний у використанні. На його боках є еластичні петлі, зроблені з бавовняних мотузок. Ви можете закріпити гамак як на гілках дерев, так і на спеціальних стійках для гамаків, або просто протягнути додаткові мотузки і обв'язати ними дерево.
Цей гамак вражає компактністю у згорнутому вигляді і легко складається у маленьку сумочку. Його зручно брати з собою навіть у піший похід.
Полотно гамака має спеціальне плетіння, що забезпечує підвищену міцність та надійність. Тканина дуже приємна на дотик, а бавовна добре пропускає повітря, що запобігає пітливості шкіри. Вона зберігає прохолоду влітку та зігріває в холодні вечори. Ця одномісна модель витримує навантаження до 120 кілограмів, а розмір бавовняного полотна становить 200x125 см, що абсолютно достатньо для комфортного відпочинку.
Характеристика:
- колір: синій, голубий;
- матеріал: хлопок;
- розмір в розкладеному вигляді: 200х125 см (ГхШ);
- навантаження:120 кг;
- вага: 0,7 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 200 мм |
| Ширина ложа | 125 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |