740 ₴
589 ₴
Термокружка Ranger Lux 0,48 L Green - незамінний аксесуар для активних людей, завжди в русі. Якщо ви бажаєте мати свої улюблені напої завжди під рукою, обирайте термокружку Ranger, яка стане вашим надійним супутником під час прогулянок або подорожей на автомобілі. Навіть якщо ви поспішаєте на роботу і не маєте часу на випивання кави або чаю на місці, просто наллйте їх у термокружку і візьміть з собою. Вона ідеально підходить для зберігання напоїв гарячими або холодними.
Основна перевага даної моделі полягає в її компактності та легкості. Вона виготовлена за новітньою технологією формування потоком. Завдяки цим новітнім технологіям виробництва 4-го покоління вдалося збільшити об'єм на 15% і зменшити вагу на 30%, при цьому зберігши всі температурні властивості.
Термокружка Ranger Lux 0,48 L Green має об'єм 0,48 літра, хоча виглядає дуже компактною ззовні. Вона важить всього 346 грам, що на 102 грами менше, ніж інші схожі моделі. У цій термокружці використовується нержавіюча сталь 316 з додаванням молібдену, яка більш стійка до корозії і високих температур.
Термос має подвійні стінки, надійну терморегуляцію і герметичність, що дозволяє зберігати тепло протягом тривалого часу. За 4 години температура води залишається на рівні 71 градуса, за 6 годин - 66 градусів, а за 12 годин - 53 градуси. Термокружка не нагрівається ззовні, а гарячі і холодні напої залишаються протягом тривалого часу.
Термокружка Ranger Expert 0,48 L Green легко поміщається в сумці, рюкзаку або навіть в кишені куртки, що робить її ідеальним вибором для активного способу життя.
Характеристики:
- Матеріал: харчовий пластик, нержавіюча сталь;
- Колір: салатово-синій;
- Розмір: 20,5х8х8 см (Ø 8см зверху, Ø 6,5см знизу);
- Обсяг: 0,48 літра;
- Вага: 346 г.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 480 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Колір | Салатний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |