15 000 ₴
Покращені з'єднання зробили монтаж намету Ranger EXP 2-mann Bivvy та зимового покриття надзвичайно легким і швидким. Навіс ефективно захищає вхід від дощу й розширює простір для зберігання.


Можливо моделювати вхідну зону на власний смак: двері з опційного прозорого матеріалу, а вікна мають москітні сітки. Двері можна повністю відкрити, а завдяки москітним сіткам намет добре провітрюється і освітлюється. Потрібно, можна затемнити двері й вікна, використовуючи рулонні штори. Намет має 17 кріплень для надійного закріплення. Однополюсна система значно подовжує термін служби конструкції, оскільки кінці стрижневої підставки мають захист від тертя. Всі шви намету герметизовані від вологи.
Захист від проникнення води гарантується гідростатичною тканиною. Підлога виготовлена з міцного матеріалу, кріпиться по всьому периметру застібкою, з можливістю залишити вікно у підлозі.
Зимове покриття додатково захищає від вітру, холоду і вологи, що дозволяє ефективніше утримувати тепло в середині. Розміри намету забезпечують комфортне розташування двом дорослим особам, або навіть 2 коропові розкладачки.
Характеристики:
- каркас: алюміній;
- тканина: Нейлон 210D PU;
- колір: оливково-зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 145х300х270 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 100х22х25 см (ДхГхШ);
- розмір водяної колони: 8000мм, з зимовим покриттям 13000мм;
- вага: намет - 13 кг, зимовий покриття - 3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger Up |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 13000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 16 кг |
| Мінімальна вага | 13 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 17 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Брезент |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 145 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |