18 000 ₴
14 599 ₴
Короповий намет Ranger EXPERT 2-mann 175– це оновлена модель з висотою 175 см та зимове покриття для намету є дуже легким і швидким в установці.
Навіс чудово захищає вхід в намет від дощу і істотно збільшує простір для зберігання. Вхідна зона може моделюватися за бажанням: двері з опционального прозорого матеріалу і вікна, оснащені москітними сітками, можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним. При цьому саме завдяки москітним сіткам намет добре вентилюється і висвітлюється. При необхідності можна затемнити двері і вікна, трохи прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Надійно закріпити намет дозволяють тринадцять кріплень.
По всіх швах намет герметизований від вологи спеціальною стрічкою. Захист від проникнення води продумано грунтовно: покриття палатки – гідростатична водонепроникна тканина. Підлога виготовлена з більш міцнішого та плотнішого матеріалу, кріпиться по усьому периметру намету на застібку (липучку), є можливість не фіксувати та лишати вікно у підлозі(для зимової риболовлі).
Зимове покриття додатково захищає від вітру, холоду і вологи. Дозволяє ефективніше зберігати тепло в наметі.
Розміри намету дозволяють комфортно розташуватися двом дорослим людям, вільно стають 2 коропові розкладачки !!!

Характеристики:
– каркас: алюміній;
– тканина: Нейлон 210D PU;
– колір: оливково-зелений;
– розмір в розкладеному вигляді: 175х300х270 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 126х26х25 см (ДхГхШ);
– розмір водяної колони: 8000мм, з зимовим покриттям 13000мм;
– вага: намет – 13 кг, зимовий покриття – 3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger Up |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 13000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 16 кг |
| Мінімальна вага | 13 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 17 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Брезент |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 175 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 126 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 26 см |