



9 000 ₴
Тримісна садова гойдалка з навісом Келлі з міцного металевого каркасу діаметр 51 мм (Бязь, Квіти акварель)
Гойдалка "Келлі" від ТМ Vitan створена, щоб стати улюбленим місцем для відпочинку вашої родини. Її міцний металевий каркас з полімерним покриттям гарантує надійність і довговічність. Основні труби каркасу мають діаметр 51 мм і товщину стінки 12 мм, забезпечуючи стійкість до навантаження до 250 кг. Тент виготовлений з водовідштовхувальної тканини, що забезпечує захист від сонця та дощу. Ця гойдалка підійде до будь-якого заміського екстер'єру, оскільки фахівці ТМ Vitan підібрали оптимальні кольори.

Тримісна садова гойдалка з навісом
Об'єм товару: 0,232 м³
Матеріали виготовлення:
Колір виробу:
Вага: 36 кг
Додаткова інформація:
Допустиме навантаження: 250 кг
Габарити виробу: 1670 x 1900 x 1170 мм
Габарити упаковки: 1900 x 670 x 160 мм
Каркас: металеві труби з полімерним покриттям, діаметри: 51 x 1,2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 51 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1900 мм |
| Глибина | 1170 мм |
| Висота | 1670 мм |
| Вага | 36 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 540 мм |
| Ширина спинки | 540 мм |
| Висота спинки | 1450 мм |