


10 200 ₴
Повноцінна тримісна садова гойдалка з навісом “Дача” з міцного металевого каркасу З ДВОМА ПОЛОЖЕННЯМИ (Бязь, Кульбаба на синьому)

Зручна та міцна садова гойдалка від ТМ "Vitan" стане чудовим місцем для відпочинку Вашої родини. Модель «Дача» витримує навантаження до 280 кг, що підходить для трьох дорослих осіб або двох дорослих і двох дітей. Металевий каркас забезпечує надійність і довговічність, а для покращеної стійкості на ніжках розташовані заглушки, що запобігають ковзанню на різних поверхнях.

Об'єм товару: 0.3 м³
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 280 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2005 мм |
| Глибина | 1440 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 37 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1710 мм |
| Глибина сидіння | 555 мм |
| Висота спинки | 485 мм |