

26 000 ₴
Головне завдання та функція садових гойдалок полягає у створенні затишного куточка для відпочинку на природі. Асортимент ТМ Вітан включає гойдалки різних кольорів та розмірів з різними технічними характеристиками. Однак одна з найвидатніших серед них - гойдалка "Христина", яка відзначається своєю шикарністю у всіх аспектах. Вона виготовлена з посиленого сталевого каркасу, основа якого складається з труби діаметром 60 мм.
Основні характеристики:
-Виробник Вітан
-Діаметр несучої труби 60 мм
-Комплектація навісом Так
-Максимально допустиме навантаження 300 кг
-Матеріал каркасу сталь, Метал
-Матеріал навісу водонепроникна тканина
-Наповнювач м'яких елементів пінополіуретан (поролон)
-Обивний матеріал тканина
-Опора дугоподібна
-Основа сидіння металева сітка
-Стан Новий
-Тип гойдалки 3-х місний розкладний
-Колір Сірий
-Габаритні розміри гойдалки
-Вага 60 кг
-Висота 1750 мм
-Глибина 1380 мм
-Ширина 2180 мм
Розміри спинки та сидіння
-Глибина сидіння 535 мм
-Ширина сидіння 1810 мм
| Габарити упаковки | : 2145*805*300 мм. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою, сталь, Метал, метал покритий порошковою фарбою |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина, Жаккард |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2180 мм |
| Глибина | 1380 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1810 мм |
| Глибина сидіння | 535 мм |
| Ширина спинки | 1810 мм |