Журнальний стіл "Гіперіон" втілює стиль Лофт у своїй виразності: прямі, стримані лінії без зайвого декору. Цей стіл не лише врізняється в оформленні вашої вітальні, але і є її функціональним доповненням.
Його лаконічний дизайн робить його "базою" для будинку, легко поєднуючись з будь-яким стилем і не витягаючи на себе зайву увагу. Проте, правильно використаний, він може стати центральним елементом простору. Його витончений мінімалістичний стиль і міцна конструкція ідеально підходять для лаунж-зони, компактного робочого простору або просто як журнальний столик поруч з улюбленим диваном.
Стільниця виконана з ДСП в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний, розміром 1000*600 мм. Каркас має міцну металеву конструкцію з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці складає 490 мм. Каркас доступний в двох кольорах: чорному і білому.
Характеристики:
-Довжина, см 100
-Ширина, см 60
-Висота, см 52
-Вага, кг 13
-Колір Білий
-Форма Прямокутні
-Матеріал основи Метал
-Ніжки На металевих ніжках
-Матеріал фасаду ДСП
-Конструкція столу Нерозкладні
-Комплектація столу Без тумби
-Призначення меблів Для дому, Для туалетного столика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 538 мм |
| Вага столика | 19 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |