Журнальний стіл у стилі Лофт має величезну популярність серед покупців, підійде для будь-якого сучасного інтер’єру.
Розміри:
-Довжина: 100 см.
-Ширина: 60 см.
-Висота: 45,4 см.
Характеристики
-Довжина, см 100
-Ширина, см 60
-Висота, см 45
-Вага, кг 9.6
-Колір Аляска
-Форма Прямокутні
-Матеріал основи Метал
-Ніжки На металевих ніжках
-Матеріал фасаду ДСП
-Конструкція столу Нерозкладні
-Комплектація столу Без тумби
-Призначення меблів Для дому, Для туалетного столика
-Приміщення Вітальня, Кабінет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 454 мм |
| Вага столика | 9.6 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |