7 600 ₴
Використання гумових коліс у кріслі має декілька переваг. По-перше, вони забезпечують безшумне та м'яке пересування, не пошкоджуючи підлогу або килим. Основа крісла має форму п'ятикутної зірки з хромованої сталі, що забезпечує стабільність руху та додає елегантності.
Крім того, комфорт користування підвищується завдяки профільованому широкому сидінню та спинці, які ідеально адаптуються до силуету користувача. Додатковий шар губки підвищує комфорт, а вбудований підголівник та підлокітники забезпечують підтримку голови та знижують навантаження на лікті.
Крісло легко регулюється, щоб задовольнити індивідуальні потреби користувача, включаючи регулювання висоти сидіння та кута нахилу спинки. Швидка та проста збірка крісла додає комфорту, а матеріал екошкіри полегшує його очищення.
Габаритні розміри:
-Всього (Ш/В/Г): прибл. 65 см / 95-105 см / 70 см.
-Розміри сидіння (Ш/Г): ок. 53/50 см.
-Розміри спинки (Ш/В/Г): приблизно 50/72 см.
-Діаметр основи: приблизно 70 см.
-Висота підлокітника: 27 см.
-Розміри паковання (Ш/В/Г): прибл. 59/74 / 36 см.
Докладніше:
-Макс. навантаження: приблизно 120 кг.
-Вага 17 кг
-Габарити 75 × 60 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Вага крісла | 17 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |