



10 000 ₴
Це спеціальне крісло, яке призначене для виконання косметологічних і масажних процедур. Під сидінням цієї кушетки розташовані висувні пластикові лотки, де можна зберігати аксесуари, робоче обладнання або одноразові матеріали.
Це крісло може розкладатися до горизонтального положення і складатися у формі звичайного крісла.
Характеристика:
-висувні пластикові лотки для аксесуарів — 2 шт.
-металева основа, порошкове фарбування
-пластикові заглушки на ніжках, що пом'якшують переміщення крісла
-фіксована висота
-механічне регулювання положення спинки/ніжної частини
-кут підіймання спинки від 0 до 70о
-кут підіймання ножної частини від 40 до 0о
-отвір для обличчя
-знімний підголівник
-знімні підлокітники
-пінополіуретановий наповнювач
-матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
Максимальне навантаження: 150 кг
-Відкидне сидіння з підголівником 63 х 180 см
-Висота 74 см
Паковання: 115х36х65 см
Вага нетто: 39 кг
Вага брутто: 47 кг
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 39 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Конструкція | Складана |
| Зріст людини | 190 см |
| Максимальний кут нахилу | 190 ° |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Механічний |