Модель меблів під назвою "Титан" відома своєю потужністю та надійністю, що підтверджується роками використання. Це крісло спроектоване для витримки великих навантажень і може безпроблемно підтримувати навіть найбільш масивних користувачів, оскільки спеціально розроблена конструкція витримує навантаження до 140 кг. Особливістю цього меблевого виробу є його каркас, який виготовлений зі сталевих труб, головна з яких має діаметр 27 мм, а труби ребер жорсткості - діаметром 16 мм
-МатерІал виготовлення :
Подвійна тканина «Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем
-Колір виробу:
Колір каркасу: чорний RAL9005. Забарвлення тканин: "сірий"
-Вес, кг: 5
Дополнительная информация
-Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 480х385.
-Висота до сидіння, мм: 370
-Допустимая нагрузка, кг: 140
Габарити виробу:
-Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 850х530х840. -Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 770х485х140.
Каркас
-Сталева труба Ø27мм, товщ. стінки 1,5 мм;
-Сталева труба Ø16, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Регульовані опори | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 385 мм |
| Вага | 5 кг |