Крісло «Майстер Карп» представлене в сіро-чорному кольорі і створене у вигляді складних меблів .
Каркас крісла виготовлений зі сталевої труби діаметром 16 мм і товщиною стінки 1 мм, покритий полімерним покриттям. Тканина виготовлена з матеріалу «Оксфорд 600D» в два шари з ущільнювачем всередині, складається з м'якої сітки та поролону. Цей матеріал дуже міцний завдяки наявності нейлонових або поліестерових волокон у складі, що забезпечує його гладкість, довговічність та стійкість до зношування. Тканина «Оксфорд 600D» не пропускає повітря, не вигоряє на сонці і не вбирає вологу, завдяки водовідштовхувальному просоченню з вивороту.
Вага виробу становить 5 кг, а максимальне навантаження - 120 кг. Розміри в розкладеному вигляді: 1020х850х580 мм, а в складеному - 1030х300х400 мм.
Насолоджуйтеся відпочинком на природі з цим зручним кріслом-Объем товара, м3 : 0.048
Матеріал виготовлення:
-Тканина «Ріпстоп», «Оксфорд 600D» в 2 шари з ущільнювачем всередині, сітка м'яка, поролон
Колір виробу:
-Забарвлення тканин: хакі
-Вага, кг : 5
Додаткова інформація
-Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 610х440. |
-Висота до сидіння, мм: 490
-Максимальне навантаження, кг : 120
Габарити виробу:
-Габарити у розкладеному вигляді, мм (В.Ш.Д) 1020х850х580. | -Габарити у складеному вигляді, мм (В.Ш.Д): 1030х300х400.
Каркас
Сталева труба Ø16мм, товщ. стінки 1мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 610 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |