550 ₴
Зручний та надійний складний стілець, призначений для різних видів відпочинку. Виготовлений з посиленого діаметром 25 мм металевого каркасу, що забезпечує стійкість. Сидіння виконане з міцної тканини "Оксфорд", що забезпечує комфортне сидіння. Його можна легко скласти, і він компактно поміститься у туристичну сумку.
-Об'єм товару, м3 : 0.012
-Матеріал виготовлення : Оксфорд
-Колір виробу: Камуфляж
-Вага 2.2 кг
Додаткова інформація:
-Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х335.
-Висота до сидіння, мм: 410
-Максимальне навантаження: 120 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 410х395х335. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 520х390х55.
-Каркас
Сталева труба Ø25мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 395 мм |
| Глибина стільця | 335 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |