Табурет "М'який" - це елегантний і зручний додаток до вашого інтер'єру. Виготовлений зі сталевої труби діаметром 25 мм і стінкою товщиною 1 мм, з захисним полімерним покриттям, що забезпечує стійкість і тривалість використання. Сидіння виготовлене з ДСП товщиною 16 мм, обтягнутого тканиною "Коста" з м'яким наповнювачем, що забезпечує приємне та комфортне сидіння. Завдяки своєму сірому відтінку, цей табурет легко впишеться в будь-який дизайн приміщення і стане чудовим доповненням до вашого простору.
-Матеріал виготовлення:
ДСП товщиною 16 мм, тканина "Коста" з м'яким ущільнювачем
-Габарити виробу:
(В.Ш.Д) 420х350х350 мм
-Каркас :
Сталева труба Ø25мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
-Об*єм товару, м3 : 0.058
-Вага: 3 кг
-Максимальне навантаження :100кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | металева труба, Метал |
| Колір | Коричневий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 420 мм |
| Вага | 3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |