Універсальний, компактний, надійний та функціональний табурет
дозволить вам з легкістю взяти його з собою завдяки складній конструкції. У складеному вигляді він практично не займає місця, що робить його ідеальним для транспортування та зберігання.
-Об' єм товару, м3 : 0.048
-Матеріал виготовлення
Ламінована плита МДФ завтовшки 16 мм
-Колір виробу:
"Балі"
-вага: 2.4 кг
-Додаткова інформація :
Розмір сидіння, мм(ширина, глибина): 300х300.
Висота до сидіння, мм: 460
-Максимальне навантаження: 100 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 460х350х300. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 520х350х60.
-Каркас
Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Регульовані опори | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |