
900 ₴
Стілець "Кенгуру Ø25мм" є однією з найкомпактніших, міцних, функціональних, стильних та доступних моделей стільців серії "Кенгуру". Цей виріб має безліч переваг. Зовні це просто розкладна табуретка, яка важить трохи більше двох кілограм і має розміри 420х340х315 мм. Проте вона може витримати навантаження до 120 кг, а під сидінням знаходиться простора сумка, яка може вмістити багато різних предметів.
-Об' єм товару, м3 : 0.012
-Матеріал виготовлення:
Подвійна тканина «Оксфорд 600D» у два шари з м'яким ущільнювачем
-Колір виробу:
Колір каркасу: чорний глянець RAL9005.
Забарвлення тканин: камуфляж
-Вага: 2.2 кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 315х340.
Висота до сидіння, мм: 420
-Максимальне навантаження: 120 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 420х340х315. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 520х400х60.
-Каркас
Сталева труба Ø25мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 315 мм |
| Глибина стільця | 340 мм |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |