Стілець Драбина є незамінним елементом у будинку. Виготовлена зі сталевої труби діаметром 16 мм із полімерним покриттям, його сидіння та сходи виконані з ламінованої плити МДФ. Цей стілець-драбина є невід'ємною частиною домашнього господарства, допомагаючи піднятися на висоту, будь то для заміни лампочки або підвішування картини на стіні. Його конструкція може легко трансформуватися в невелику драбинку, що дозволяє легко піднятися нагору з комфортом.
-Об' єм товару, м3 : 0.069
-Матеріал виготовлення:
Ламінована плита МДФ товщ. 16 мм
-Колір виробу:
Труба чорного кольору, "яблуня толедо"
-Вага: 4.5 кг
-Додаткова інформація
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х240.
Розмір сходів, мм: 240х120.
Висота до сидіння/східців мм: 645/390/185
-Максимальне навантаження: 100 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х310х685. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х310х350.
-Каркас
Сталева труба Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал сходів | Метал |
| Форма сходів | Пряма |
| Застосування сходів | Зовнішнє/внутрішнє |
| Кількість маршів | 3 |
| Кількість майданчиків | 3 |
| Кількість підйомів | 3 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Колір (відтінок) меблів | під дерево |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип основи | Ніжки |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Матеріал каркаса | метал, металева труба |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 685 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |