Серія меблів "ALUWOOD" може бути корисною не лише для відпочинку на природі, але і як меблі для кухні, веранди та інших місць. Стілець "ALUWOOD" є легким, зручним і естетичним. Каркас виготовлений з алюмінієвої прямокутної профільної труби розміром 20х15 мм. Сидіння стільця "ALUWOOD" виконане з ламінованої вологостійкої фанери товщиною 9 мм. Загальна вага стільця всього 1 кг, а максимально допустиме навантаження - 100 кг. Стілець легко збирається та розбирається всього за кілька секунд.
-Об' ем товару, м3 : 0.006
-Матеріал виготовлення:
Сидіння та перемички: Ламінована вологостійка фанера товщ. 9 мм
-Колір виробу:
Колір сидіння: ясень.
-Вага : 1 кг
-
Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х255.
Висота до сидіння, мм: 380
-Максимальне навантаження: 100 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 380х300х255. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 430х300х45.
-Каркас
Алюмінієва прямокутна профільна труба Ø20х15мм, товщина стінки 1мм., з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Ламінована вологостійка фанера |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 255 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |