


1 200 ₴
Компактний та практичний стілець "Богатир" - це стілець із спинкою, оснащений ременем для транспортування. Це простий і водночас функціональний виріб. Каркас виготовлений із сталевої труби діаметром 22 мм і товщиною стінки 1 мм, покритий полімерним покриттям. Це полімерне покриття не лише надає естетичний вигляд, але й захищає метал від корозії. Відшив моделі виконаний з тканини "Оксфорд 600D" у два шари з ущільнювачем. Крім того, на боці сидіння розташована невелика кишеня.
-Об' єм товару, м3 : 0.04
-Матеріал виготовлення:
Подвійна тканина «Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем
-Колір виробу:
Колір каркасу: чорний глянець RAL9005.
Забарвлення тканин: "Камуфляж"
-Вага: 3.2 кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 360х380.
Висота до сидіння, мм: 425
-Максимальне навантаження: 140 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм (В.Ш.Д) 780х500х450. Габарити у складеному вигляді, мм (В.Ш.Т.): 610х500х130.
Каркас
Сталева труба Ø22мм, товщ. стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 360 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння стільця | 425 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |