

2 200 ₴
Стілець Режисер з полицею МІЦНИЙ МЕТАЛЕВИЙ КАРКАС ЗІ СТАЛЕВИХ ТРУБОК Ø25 мм
(Оксфорд, Камуфляж ) до 110кг
Стілець "Режисер" з полицею є ідеальним вибором для риболовлі та відпочинку. Виготовлений із високоякісних матеріалів із застосуванням міцної труби діаметром 25 мм, цей стілець є надійним і довговічним. Він забезпечує комфортне сидіння завдяки ергономічній конструкції. Крім того, у конструкції стільця передбачені місткі кишені, які дозволяють зручно зберігати необхідні риболовні принади та інші аксесуари. Матеріал оббивки - оксфорд у кольорі шоколаду, що надає йому стильний і привабливий вигляд для відпочинкової зони.
-Об' єм товару, м3 : 0.059
-Матеріал виготовлення:
Подвійна тканина "Оксфорд 600D"
-Колір відшива: "камуфляж"
-Вага: 6 кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 460х430. -
Висота до сидіння, мм: 430
-Максимальне навантаження: 110 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (висота, ширина/(з полицею), довжина) 840х500/730х530.
Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 840х500х130.
-Каркас
Сталева труба Ø25мм та Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |