2 200 ₴
Стілець Режисер з полицею МІЦНИЙ МЕТАЛЕВИЙ КАРКАС ЗІ СТАЛЕВИХ ТРУБОК Ø25 мм
(Меланж, Темно-сірий)
Стілець "Режисер" справді виділяється серед конкурентів завдяки своїм багатофункціональним можливостям. Окрім сучасного дизайну та доступної ціни, він має низку переваг, серед яких слід відзначити міцний металевий каркас зі сталевих трубок діаметром 25 мм, простоту в експлуатації, зручне сидіння з двошарової тканини, а також наявність додаткової полиці з підсклянником і кількома кишенями, що розташовані під підлокітниками.
-Об' єм товару, м3: 0.059
-Матеріал виготовлення :
Подвійна тканина "Оксфорд 600D Меланж" з м'яким ущільнювачем
-Забарвлення тканин: "темно-сірий"
-Вага: 6кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 460х430.
Висота до сидіння, мм: 430
-Максимальне навантаження: 130 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (висота, ширина/(з полицею), довжина) 840х500/730х530.
Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 840х500х130.
-Каркас
Сталева труба Ø25мм та Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям, ламінована вологостійка фанера товщ. 9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |