Якщо ви вирушаєте у віддалену поїздку або просто в природу і вам потрібен зручний і простий стілець для відпочинку, але місце дуже обмежено, то виходом з цієї ситуації може стати спеціальний стілець "Тринога".
-Об' єм товара, м3: 0.003
-Матеріал виготовлення :
Тканина «Оксфорд 600D» в два шари з ущільнювачем
-Вага: 1.2 кг
-Додаткова інформація:
Габарити сидіння, мм: 320х310,
Висота до сидіння, мм: 410
-Максимальне навантаження: 90кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм (ВхШхД):460х290х260 Габарити у складеному вигляді, мм: 570х125х75.
-Каркас
Сталева труба Ø19мм, товщина стінки 1,2мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина стільця | 320 мм |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |