Стіл "ALUWOOD" МАЛИЙ - ідеальний варіант для відпочинку на природі для невеликої родини або компанії, яка подорожує будь-яким видом транспорту, будь то велосипед або пішохідний похід. Цей стіл легко розкладається і компактно складається всього за кілька секунд.
-Об' єм товару, м3
0.028
-Матеріал виготовлення
Стільниця та перемички: Ламінована вологостійка фанера, товщ. 9 мм
-Колір виробу:
Стільниця, перемички: "ясень"
-Вага: 4 кг
-Додаткова інформація
Розмір стільниці, мм (ширина, довжина): 660х640.
Висота до стільниці, мм: 660
-Максимальне навантаження: 60кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 660х640х660.
Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 800х6400х55.
-Каркас
Алюмінієва прямокутна профільна труба Ø25х25мм, товщина стінки 1мм., з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 640 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 55 мм |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал спинки | Тканина |