12 000 ₴
9 499 ₴
Косметологічна кушетка зі спеціальним отвором у підголівнику і зручними лотками для зберігання інструментів та косметики ідеально підходить для процедур косметології, візажу та масажу. Ця кушетка має знімні підлокітники і чохол для сидіння, який легко миється і виготовлений з еко-шкіри, що відповідає найвищим стандартам безпеки ЄС, з естетичними, нікельованими металевими елементами. Під сидінням розміщені кріплення для одноразових рушників або серветок. Доступна в білому та чорному кольорі, кушетка складається з сидіння, двох підлокітників, двох лотків, двох сталевих рам, що утворюють міцну основу сидіння, двох бамперів для сталевого каркаса крісла і комплекту інструкцій з монтажу.
Особливості включають регульований кут крісла, можливість встановлення окремих елементів сидіння у залежності від потреб, висувні пластикові лотки для аксесуарів, металеву основу з порошковим покриттям, пластикові заглушки на ніжках для пом'якшення переміщення, механічне регулювання положення спинки та ножної частини.
Кут підйому спинки від 0 до 55о -кут підйому ножної частини від 35 до 0о -отвір для обличчя -знімний підголівник -знімні підлокітники
Розміри кушетки:
-сидіння в похилому положенні з підголовником - 63 х 180 см, висота - 74 см,
-розміри кушетки складають: довжина – 185 см, ширина – 65 см, висота – 74 см.
Загальна вага кушетки складає 35 кг
розміри упаковки: 116 х 38 х 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Нерегульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Висувний ящик, Тримач одноразових простирадел, Тримач одноразових рушників, Комплектація полицею |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 35 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Конструкція | Складана |
| Зріст людини | 190 см |
| Максимальний кут нахилу | 190 ° |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Механічний |