Кушетка косметологічна електрична LUX SILL 3 мотори Біла Польща

Ці моделі є ідеальними для широкого спектру процедур, що проводяться в професійних кабінетах, завдяки ідеально спланованим функціям. Сучасний вигляд і елегантні деталі роблять їх легко вписуваними в будь-який інтер'єр. Ці столи дозволяють легко виконувати різні види процедур, включаючи косметичні, фізіотерапевтичні і татуювання.
3 регульовані двигуни:
-Двигун регулювання висоти.
-Двигун регулювання спинки.
-Двигун регулює підставку для ніг.
Особливості:
-3 мотори;
-керування кабельним пультом;
-висувний підголівник з отвором, з прихованим чохлом;
-регулювання висоти: електричне, дистанційне керування;
-регулювання спинки: електричне, дистанційне керування;
-регулювання ножної частини: дистанційне керування;
-оббивка виконана з високоякісного шкірозамінника;
-знімні підлокітники з дерев'яними накладками;
-легко підтримувати в чистоті та стійкий до дезінфікуючих засобів;
-Потужність: 150 Вт;
-Напруга: 220-240 В.
РОЗМІРИ:
- довжина: 207 см;
- ширина: 63 см;
- ширина з підлокітниками: 80 см;
- висота регулюється: від 60 до 83 см;
- спинка: 63х61 см;
- узголів'я: 45x30 см;
- підставка для ніг: 61x59 см;
- основа: 120x55 см;
- вага: 85 кг.
Розмір упаковки: 167x80x80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний, електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний, електричний (дистанційний пульт управління), механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Нерегульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 830 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Максимальна висота | 830 мм |
| Вага | 85 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Конструкція | Складана |
| Зріст людини | 190 см |
| Максимальний кут нахилу | 190 ° |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Механічний |