Ергономічно профільована спинка оптимально підтримує поперекову область спини, забезпечуючи приємні відчуття під час користування кріслом. Висота сидіння легко регулюється за допомогою плавного пневматичного підйомника.
Технічні дані:
-Чохол зі спинкою, мікро сіткою і натуральною шкірою
-Чохол на сидіння, мікрофібра та шкірозамінник
-Механізм TILT
-Нахил з функцією блокування у вертикальному положенні
-Регулювання сидіння, плавне регулювання висоти
-Висока спинка
-Пластикові підлокітники
-Підголовник
-Базовий хром
-Подвійні гумові колеса
Розміри стільця:
-загальна висота 125,5
-ширина 66 см
-висота спинки 78 см
-висота сидіння 48,5 см
-глибина сидіння 47,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 78 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Підлокітник | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48.5 см |
| Глибина сидіння | 47.5 см |
| Ширина спинки | 48.5 см |
| Висота спинки | 78 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Колір каркасу | Чорний, Сірий, Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |