



4 000 ₴
2 799 ₴
Home - це сучасні ергономічні крісла, створені спеціально для вимогливих клієнтів, які проводять кожен день за комп'ютером, будь то в офісі чи під час ігор. Вони забезпечують комфорт, безпеку, ергономічне сидіння та стильний дизайн. Матеріал, з якого виготовлені крісла, міцний і надійний.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Подвійний шар губок високої якості на сидінні та спинці
- Високий підголовник забезпечує зручність та опору для голови
- Ергономічний дизайн - забезпечує зручне користування протягом довгих годин роботи
- Регулювання висоти крісла за допомогою газового амортизатора 120 мм
- Якісна 5-ти колісна підставка
- Товстий шар губки високої якості забезпечує комфорт роботи та зручність користування.
- Гумові колеса діаметром 50 мм
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Сучасний вигляд
- Легкі для збирання (до 10 хв.)
- підлокітники з м'якою покритою губкою екошкіра.
РОЗМІРИ:
-Висота 104-115cm
-Ширина сидіння 51cm
-Глибина сидіння 50cm
-Висота спинки 68cm
-Висота від підлоги до сидіння: 45-57cm
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 51 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Вага крісла | 19 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик, дерево |
| Підлокітник | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |