
6 000 ₴
4 999 ₴
Наше офісне крісло Home Fest Maestro відрізняється високою якістю та виконанням з використанням екокожі, що надає йому елегантності та стильного вигляду. Комбінація високоякісних матеріалів і сучасного дизайну робить це крісло ідеальним доповненням будь-якого офісного інтер'єру.
Крісло гарантує неперевершений комфорт завдяки своїй ергономічній конструкції. Воно має можливість регулювання висоти сидіння, спинки та підлокітників, дозволяючи знайти оптимальну позицію для роботи або розваг.
Безпека та довговічність є нашими пріоритетами, тому крісло Home Fest Maestro обладнане міцною металевою рамою і стійкою п'ятизірковою основою на колесах. Це забезпечує стабільність та тривалість в експлуатації протягом тривалого періоду.
Характеристики:
- матеріал виконання: ЕКОшкіра
- механізм: TILT (нахил із функцією блокування в вертикальному положенні)
- регулювання сидіння: плавна зміна висоти в діапазоні 12 см
- спинка: висока з вбудованим підголівником
- основа: хром
- колеса: подвійні
РОЗМІРИ:
- ширина: 59 см
- ширина спинки: 51 см
- висота спинки: 78 см
- ширина сидіння: 54 см
- глибина сидіння: 52 см
- максимальне навантаження 130 кг.
- вага: 17,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота посадкової частини крісла | 78 см |
| Вага крісла | 17.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик, эко кожа |
| Хрестовина | метал, пластик, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Висота спинки | 78 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |