Це крісло придатне для всіх вікових груп, від дітей до підлітків і дорослих. Можливість регулювання сидіння робить його зручним для використання навіть для дорослих.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Сидіння: сітчаста тканина
Поршнень витримує навантаження до 120 кг!
Дуже міцна хромована основа з силіконовими гумовими колесами
Розміри крісла:
-Глибина меблів: 52 см
-Ширина меблів: 52 см
-Висота меблів: 84-96 см
-Ширина сидіння: 46 см
-Глибина сидіння: 45 см
-Максимальна висота сидіння: 51 см
-Мінімальна висота сидіння: 39 см
- Вага: 9 кг
- Макс. навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Home Fest |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 52 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 96 см |
| Висота посадкової частини крісла | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Вага крісла | 9 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик, эко кожа |
| Хрестовина | метал, пластик, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Висота спинки | 51 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |