

10 000 ₴
Запрошуємо вас ознайомитися з новинкою 2024 року - батутом для дому та саду від марки FitToSky з діаметром 252 см у чорному кольорі, що представляє серію Black Premium. Наш батут гарантує веселі розваги, як для малечі, так і для дорослих. Завдяки підвищеній міцності конструкції, зміцненим пружинам і сітці, він перевершує своїх конкурентів у витривалості. Додатково, ніжки та каркас батута покриті порошковим шаром, щоб забезпечити тривалу службу виробу. Особливі переваги цього батута полягають у збільшеній товщині трубчастих рамок та поліпропіленового полотна, що дозволило підвищити максимальне навантаження користувача. З'єднання сітки забезпечено блискавкою та карабіном для додаткової безпеки. Наш батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
Основні характеристики:
-Висока та міцна сітка
-Ніжки оброблені порошковим покриттям
-Додаткова сітка внизу батута
-Додаткові кишеньки для взуття
-Тип сітки - внутрішня
-Захист на пружини з товстого ПВХ
-Сталева оцинкована конструккція з порошковим покриттям
-Міцний мат: 6-ти кратне шиття по всьому колу
-3 U-подібні ніжки
-48 пружин
-Всесезонний батут, водонепроникність, простота збірки
Розміри батута:
-Висота сітки від землі: 245см.
-Висота сітки: 180см.
-Кількість стовпців сітки: 6шт.
-Висота мату від землі: 65см.
-Діаметр батута: 252см.
-Товщина сталевих труб: 40мм.
-Максимально допустима вага користувача: 120кг.
-Вага батута: 40кг.
-Розміри коробки: 133х45х24см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 252 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |