4 000 ₴
2 879 ₴
Геймерський стіл COMFORT Joystick - це стильний предмет меблів на ніжках.
Завдяки двом металевим опорам чорного кольору він має виразний і брутальний вигляд.
Стіл приваблює своєю красою, зручністю і вмісткістю.
Він забезпечує комфортне розташування за ним, не вимагаючи утримувати лікті у повітрі.
Міцна і надійна конструкція гарантує тривале використання.
Товщина стільниці 16 мм дозволяє витримувати навантаження до 110 кг.
Матеріали включають у себе стільницю з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16 мм) з ударостійкою захисною кромкою ПВХ 1,0 мм на краях робочої поверхні.
Каркас також виготовлений з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16 мм), з краями, захищеними ударостійкою кромкою ПВХ 0,6 мм.
Для стабільності на нерівних підлогах передбачені регульовані підп'ятники.
Стільниця чорного кольору.
Функціональні характеристики :
ігровий комп'ютерний стіл для геймерів
КОЛІР ВИРОБУ: ЧОРНИЙ
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 120
-ГЛИБИНА (см) 87
-ВИСОТА (см) 75
Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150
Увага!
Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 200 мм |
| Глибина столу | 870 мм |