5 000 ₴
3 399 ₴
Комп'ютерний стіл XDesk-03 - це ергономічна модель у сучасному дизайні, ідеальна для тривалого перебування перед монітором під час ігрових сесій або робочих днів. Його анатомічний виріз на стільниці забезпечує максимально комфортну посадку та зменшує навантаження на хребет. Крім того, завдяки компактним розмірам, ця модель дозволить ефективно використовувати доступну площу кімнати.
Основні характеристики:
-Матеріал: ЛДСП товщиною 16 мм.
-Краї стільниці оброблені краєвою стрічкою ПВХ 0,4 і 1 мм.
-Максимальне навантаження на стільницю: 20 кг.
-Максимальне навантаження на полицю під системний блок: 12 кг.
-Орієнтація складання: тільки так, як показано на зображенні.
Розміри:
Висота x Ширина x Глибина
740 х 900 х 670 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 670 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Глибина столу | 670 мм |